To był dobry weekend dla naszego klubu, juniorzy #U17 zameldowali się w finale MP #U17, a podopieczni Tomka Cichockiego zdobyli pierwsze miejsce w Turnieju z okazji 100-lecia WZKosz we Wrześni. W meczu finałowym zmierzyliśmy się z naszym sąsiadem zza miedzy MKK Pyrą, spotkanie bardzo wyrównane zakończyliśmy wynikiem 55:52!

Na zakończenie turnieju swoją obecnością zaszczycili nas goście, którzy wręczali nagrody, a byli nimi: Członek Zarządu Powiatu Wrzesińskiego Pan Stefan Tomczak, V-ce Prezes PZKosz Pan Eugeniusz Kijewski, Prezes WZKosz Pan Łukasz Zarzycki oraz Prezes firmy Artbud naszego Sponsora Premium Pan Radosław Wojciechowski – Wszystkim naszym Gościom bardzo dziękujemy!

Podziękowania składamy również SSP nr 6 we Wrześni za gościnę oraz wszystkim drużynom za przybycie.

Mamy nadzieję, że turniej dla każdej drużyn był, to owocny, a zebrane doświadczenie zaprocentuje w przyszłości, czego wszystkim życzymy.

Klasyfikacja końcowa:

1.Artbud Basket Junior Poznań

2. MKK Pyra Poznań

3. PGE Spójnia Stargard

4. Energa Kotwica 50 Kołobrzeg

5. MKKS Rybnik

6. Enea Basket Piła

7. WKK Wrocław

8. KS Kosz Pleszew

MVP turnieju – Jacek Kruszyński

Pierwsza piątka turnieju:

Piotr Bartkowiak – Artbud Basket Junior Poznań

Franciszek Chac – Energa Kotwica 50 Kołobrzeg

Jakub Wojdak – PGE Spójnia Stargard

Miłosz Majewski – MKKS Rybnik

Szymon Wagner – MKK Pyra Poznań

Wyróżnienia:

Max Adamski – KS Kosz Pleszew

Maciej Szamer – WKK Wrocław

Max Leniec – Enea Basket Piła

Wyróżnienie ZIBIEGO: ( Zbyszek Bytomski – dziękujemy!)

Jędrek Zaborowski – Artbud Basket Junior Poznań

Artbud Powiat wrzesiński

Fot. Beata Brociek Fotografia – Reportaż